Sporthal Luttenberg

Welkom op de site

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Uitslag 2e Nijboer Triathlon Luttenberg, 1/8 AFSTAND

E-mail Afdrukken PDF

Zondag 29 mei 2016 vond de 2e Nijboer Triathlon Luttenberg plaats.

Triathlon Luttenberg | 29-05-2016
Achtste Triathlon - Uitslag per Categorie
Mannen
Pos StNr Naam Woonplaats Cat Zwem #Z Wis1 #W1 Fiets #F NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #L Totaal
1 203 Glenn Wesseling ALMERE M 00:06:09 1 00:00:46 3 00:31:31 5 00:38:25 3 00:00:46 2 00:19:01 2 00:58:11
2 219 Klaas Jan Arkema ZWOLLE M 00:07:37 7 00:00:48 4 00:30:48 4 00:39:12 5 00:00:49 4 00:18:32 1 00:58:32
3 205 Klaus Schlüter VREDEN M 00:06:41 2 00:00:49 7 00:30:43 3 00:38:12 2 00:00:55 10 00:20:20 5 00:59:26
4 206 Jasper te Walvaart VROOMSHOOP M 00:07:23 5 00:00:45 1 00:33:14 14 00:41:21 9 00:00:45 1 00:20:04 4 01:02:09
5 239 Kristian van Hemert AMSTERDAM M 00:08:14 12 00:01:16 33 00:32:26 10 00:41:55 10 00:01:04 23 00:20:44 8 01:03:42
6 202 Ruben Slot DALFSEN M 00:07:35 6 00:00:45 2 00:32:19 8 00:40:38 6 00:00:50 6 00:22:21 17 01:03:49
7 209 Geert-Jan Vos ZWOLLE M 00:07:40 8 00:00:48 6 00:32:20 9 00:40:47 7 00:00:59 18 00:22:21 16 01:04:06
8 210 Frank Eggink ZWOLLE M 00:08:59 29 00:00:48 5 00:33:50 17 00:43:36 17 00:00:49 5 00:19:59 3 01:04:23
9 224 Bernd Depenbrock VREDEN M 00:09:15 38 00:01:13 25 00:32:05 6 00:42:31 13 00:01:10 36 00:20:55 9 01:04:36
10 218 Wout Hendriks NEDERASSELT M 00:09:03 32 00:00:58 13 00:33:38 16 00:43:37 18 00:00:57 14 00:20:27 7 01:05:00
11 212 Tom van den Berkhof SCHALKWIJK M 00:08:42 18 00:01:03 17 00:33:57 19 00:43:40 19 00:01:05 25 00:21:03 10 01:05:47
12 228 Hilbert Docter ELBURG M 00:08:40 17 00:01:15 28 00:32:13 7 00:42:07 11 00:00:58 16 00:22:53 25 01:05:58
13 207 Remco Kemper LEMELERVELD M 00:07:19 4 00:01:05 18 00:34:19 24 00:42:43 14 00:01:07 31 00:22:34 20 01:06:23
14 250 Siebold Klasen NIJMEGEN M 00:07:59 10 00:00:54 10 00:34:07 21 00:42:58 15 00:01:00 20 00:22:31 19 01:06:28
15 244 Jacob Steenbergen NIJMEGEN M 00:08:29 13 00:01:16 30 00:32:44 11 00:42:28 12 00:01:13 39 00:23:04 29 01:06:43
16 204 Willem van der Sterren ZWOLLE M 00:07:03 3 00:01:02 16 00:33:12 13 00:41:16 8 00:01:09 34 00:24:30 39 01:06:54
17 213 Edward van Dootingh ZWOLLE M 00:08:05 11 00:00:51 8 00:34:25 25 00:43:21 16 00:00:52 8 00:23:00 28 01:07:12
18 225 Rik Top AMERSFOORT M 00:08:31 15 00:01:28 46 00:35:47 42 00:45:45 32 00:01:19 47 00:20:25 6 01:07:28
19 248 Tjeerd Keizer ZWOLLE M 00:08:51 25 00:01:11 23 00:34:50 29 00:44:51 23 00:01:06 29 00:21:50 13 01:07:46
20 232 Guido Sala WAGENINGEN M 00:09:14 37 00:01:17 35 00:34:26 26 00:44:56 24 00:00:46 3 00:22:36 21 01:08:18
21 235 Wouter Andringa ENSCHEDE M 00:09:02 31 00:00:57 12 00:35:20 39 00:45:18 27 00:00:56 12 00:22:06 14 01:08:19
22 220 Jerry de Jong VROOMSHOOP M 00:09:04 33 00:01:17 34 00:35:15 34 00:45:35 28 00:01:13 38 00:21:50 12 01:08:36
23 201 Marnix Cornelisse LEIDEN M 00:08:44 20 00:00:59 14 00:34:02 20 00:43:44 21 00:00:56 11 00:24:03 35 01:08:41
24 237 Udo Depenbrock VREDEN M 00:09:11 34 00:01:28 45 00:34:10 22 00:44:49 22 00:01:18 46 00:22:52 24 01:08:58
25 343 Hermen Velthuis RAALTE M 00:10:03 46 00:01:18 37 00:33:56 18 00:45:16 26 00:01:10 35 00:22:45 23 01:09:11
26 223 Gerben Duenk AALTEN M 00:09:13 36 00:01:09 20 00:35:18 36 00:45:38 30 00:01:19 48 00:22:23 18 01:09:20
27 249 Vincent Kok LEMELERVELD M 00:11:04 65 00:01:10 21 00:33:30 15 00:45:43 31 00:01:06 27 00:22:54 26 01:09:41
28 240 Stef Koenis ENSCHEDE M 00:08:50 24 00:01:11 22 00:36:17 48 00:46:17 34 00:01:16 43 00:22:12 15 01:09:44
29 242 Michel Lamtink ZWOLLE M 00:08:53 26 00:01:38 57 00:33:11 12 00:43:41 20 00:01:24 52 00:25:28 52 01:10:32
30 330 Harke Balkema UITHUIZEN M 00:08:42 19 00:01:13 27 00:35:07 31 00:45:02 25 00:01:06 28 00:24:41 42 01:10:48
31 328 Jeroen Verwolf HERWIJNEN M 00:10:41 60 00:01:29 47 00:34:30 27 00:46:39 37 00:01:08 32 00:23:30 31 01:11:16
32 276 Alfons Marsman LEMELERVELD M 00:11:40 79 00:01:11 24 00:35:17 35 00:48:08 51 00:01:12 37 00:22:59 27 01:12:18
33 345 Sybren Kemper RAALTE M 00:12:13 85 00:01:59 72 00:35:09 32 00:49:20 56 00:01:32 64 00:21:46 11 01:12:38
34 306 Esquar Zuidema HARDENBERG M 00:09:45 44 00:01:15 29 00:35:12 33 00:46:12 33 00:01:24 53 00:25:15 48 01:12:50
35 256 Jan Ettema APELDOORN M 00:10:27 53 00:00:52 9 00:35:19 38 00:46:37 36 00:01:18 45 00:25:00 45 01:12:54
36 341 Niek Rensen LUTTENBERG M 00:07:57 9 00:04:27 101 00:25:01 2 00:37:24 1 00:05:11 102 00:30:21 94 01:12:55
37 264 Gerben Kogelman NIEUW HEETEN M 00:09:01 30 00:01:35 53 00:35:01 30 00:45:37 29 00:01:27 56 00:25:57 57 01:12:59
38 270 Wilko Kolkman VROOMSHOOP M 00:10:07 49 00:01:16 31 00:35:52 44 00:47:15 41 00:00:57 13 00:24:53 43 01:13:03
39 273 Kasper Vullings NIJMEGEN M 00:09:58 45 00:01:57 70 00:35:24 41 00:47:17 42 00:01:40 74 00:24:07 37 01:13:04
40 279 Peter Linthorst HAARLE M 00:10:34 56 00:01:27 44 00:35:50 43 00:47:50 46 00:01:31 62 00:23:53 33 01:13:13
41 253 Berend van der Veer ZWOLLE M 00:10:40 59 00:01:09 19 00:36:04 45 00:47:52 48 00:01:14 40 00:24:16 38 01:13:21
43 272 Pascal Vincken NIJMEGEN M 00:11:12 71 00:01:36 55 00:34:17 23 00:47:04 39 00:01:40 73 00:25:03 46 01:13:46
44 275 Henk Bokhove NIJVERDAL M 00:09:15 39 00:01:22 39 00:36:29 51 00:47:06 40 00:01:18 44 00:25:38 54 01:14:01
45 295 Ruben Bumkens SCHALKHAAR M 00:09:44 42 00:01:40 59 00:36:16 47 00:47:39 45 00:01:22 50 00:25:20 50 01:14:21
46 268 Gerard Gijzen URMOND M 00:09:32 40 00:01:13 26 00:39:11 70 00:49:54 58 00:00:54 9 00:24:03 36 01:14:50
47 294 Peter Heuven LUTTENBERG M 00:10:51 62 00:02:26 83 00:37:06 55 00:50:21 62 00:02:04 91 00:22:43 22 01:15:07
48 230 Martijn Kamphuis ZWOLLE M 00:08:53 27 00:01:17 36 00:36:24 50 00:46:34 35 00:01:06 30 00:27:52 80 01:15:31
49 339 Fokko Ebbens UTRECHT M 00:10:27 52 00:02:09 75 00:38:12 64 00:50:46 67 00:01:28 59 00:23:51 32 01:16:04
50 229 Pelle de Hoogh ZWOLLE M 00:08:45 22 00:01:26 43 00:36:48 53 00:46:58 38 00:01:03 21 00:28:15 83 01:16:14
51 221 Jan Kuper TER APEL M 00:08:29 14 00:01:44 62 00:39:18 72 00:49:30 57 00:01:29 61 00:25:19 49 01:16:17
52 269 Edwin Rozeveld ZWOLLE M 00:10:41 61 00:01:50 67 00:34:50 28 00:47:20 43 00:01:35 67 00:27:37 77 01:16:30
53 290 Mattijs Steenhuis UTRECHT M 00:11:04 66 00:01:34 51 00:36:07 46 00:48:45 54 00:01:14 42 00:26:41 65 01:16:39
54 271 Marcel Smit LEMELERVELD M 00:10:40 58 00:02:06 74 00:35:20 40 00:48:05 50 00:01:36 69 00:27:10 75 01:16:51
55 310 Geoffrey Brookman ZWOLLE M 00:11:13 72 00:02:01 73 00:37:13 58 00:50:26 63 00:01:39 71 00:25:13 47 01:17:18
56 286 Paul Israel HEINO M 00:11:44 82 00:02:16 78 00:37:07 56 00:51:05 68 00:01:26 55 00:25:25 51 01:17:55
57 252 Kees Witziers LOSSER M 00:09:39 41 00:01:30 48 00:36:31 52 00:47:39 44 00:01:27 57 00:29:01 88 01:18:06
58 314 Duncan Wouterson AMERSFOORT M 00:10:58 63 00:01:36 54 00:38:04 63 00:50:36 66 00:01:40 72 00:25:52 56 01:18:07
59 243 Marcel Machiels ZUTPHEN M 00:08:48 23 00:01:25 41 00:37:43 60 00:47:54 49 00:01:08 33 00:29:09 89 01:18:11
60 289 Alexander Oltmans HEESCH M 00:10:06 48 00:01:16 32 00:37:44 61 00:49:05 55 00:01:35 66 00:27:37 78 01:18:16
61 254 Hans van den Berg COEVORDEN M 00:10:39 57 00:01:32 49 00:39:57 79 00:52:07 73 00:01:58 87 00:24:36 40 01:18:40
62 261 Hans Huzen HELLENDOORN M 00:10:29 54 00:01:46 65 00:39:32 76 00:51:46 71 00:00:58 15 00:26:15 61 01:18:57
63 309 Bart Fleer LUTTENBERG M 00:10:59 64 00:01:23 40 00:38:15 65 00:50:36 65 00:01:28 58 00:26:54 69 01:18:57
64 323 Wouter Dommerholt ENSCHEDE M 00:10:23 51 00:01:52 69 00:38:58 68 00:51:12 70 00:02:11 94 00:25:47 55 01:19:08
65 319 Marc Simons LUTTENBERG M 00:11:52 83 00:01:45 63 00:37:30 59 00:51:05 69 00:01:44 78 00:26:36 63 01:19:24
66 336 Ronald Prins VRIEZENVEEN M 00:10:05 47 00:01:37 56 00:42:36 90 00:54:16 82 00:01:14 41 00:23:57 34 01:19:26
67 317 Peter Fredriks ZWOLLE M 00:11:10 69 00:01:38 58 00:37:47 62 00:50:34 64 00:01:55 86 00:27:03 72 01:19:32
68 296 Paul Kruiper LUTTENBERG M 00:13:17 94 00:03:04 95 00:39:15 71 00:55:35 85 00:00:51 7 00:23:18 30 01:19:44
69 211 Jericho van der Aa NIJMEGEN M 00:08:37 16 00:02:16 79 00:39:19 73 00:50:11 59 00:01:25 54 00:28:24 85 01:19:58
70 318 Rob de Groot SCHALKHAAR M 00:11:43 81 00:02:40 88 00:38:37 67 00:53:00 78 00:02:00 89 00:24:59 44 01:19:58
71 247 Sander Houthuizen RIDDERKERK M 00:09:12 35 00:00:54 11 00:38:23 66 00:48:28 53 00:01:20 49 00:30:14 93 01:20:00
72 281 Herman Ardesch HEINO M 00:11:37 77 00:01:35 52 00:37:01 54 00:50:12 60 00:01:46 79 00:28:05 81 01:20:03
73 312 Olaf Nijenkamp RAALTE M 00:11:35 76 00:01:32 50 00:35:18 37 00:48:23 52 00:01:59 88 00:30:22 95 01:20:43
74 326 Kenny Stedehouder NIEUWERKERK AD IJSSEL M 00:11:38 78 00:01:46 66 00:39:21 74 00:52:43 75 00:01:24 51 00:26:53 68 01:20:59
75 245 Gerwin Zonnebeld NIJVERDAL M 00:08:59 28 00:01:45 64 00:37:09 57 00:47:52 47 00:01:35 68 00:31:37 99 01:21:03
76 305 Thijs Poll BATHMEN M 00:11:31 74 00:02:13 77 00:39:04 69 00:52:46 77 00:01:51 83 00:26:32 62 01:21:09
77 251 Jan Runhaar HARDENBERG M 00:10:23 50 00:01:51 68 00:39:38 77 00:51:51 72 00:01:34 65 00:28:21 84 01:21:45
78 233 Chris Zorgdrager DENEKAMP M 00:08:44 21 00:01:25 42 00:40:13 80 00:50:21 61 00:01:32 63 00:29:56 92 01:21:47
79 327 Dirk van Tatenhove WAALRE M 00:12:10 84 00:01:41 60 00:40:16 81 00:54:06 80 00:01:41 76 00:26:11 60 01:21:57
80 350 Erwin Langkamp LUTTENBERG M 00:12:18 86 00:02:40 87 00:39:25 75 00:54:22 83 00:01:04 24 00:26:44 66 01:22:09
81 280 Lennert Vos HEINO M 00:11:06 68 00:01:00 15 00:40:39 83 00:52:45 76 00:01:54 84 00:27:44 79 01:22:22
82 259 Peter Haesen DRONTEN M 00:11:25 73 00:02:25 82 00:41:08 84 00:54:58 84 00:01:41 75 00:27:05 73 01:23:43
83 324 Hans Kruiper LUTTENBERG M 00:13:05 93 00:02:50 90 00:36:24 49 00:52:18 74 00:02:29 98 00:28:59 87 01:23:44
84 315 Geert Vlogman VORDEN M 00:11:12 70 00:01:57 71 00:43:41 98 00:56:49 89 00:01:37 70 00:25:34 53 01:23:59
85 285 Martijn ter Haar RAALTE M 00:11:05 67 00:02:29 84 00:40:26 82 00:53:59 79 00:02:08 92 00:28:41 86 01:24:47
86 311 Lars Hoving UDEN M 00:10:30 55 00:01:41 61 00:41:57 88 00:54:07 81 00:02:01 90 00:29:13 91 01:25:20
87 325 Cees Pas RAALTE M 00:12:51 90 00:03:35 97 00:41:19 86 00:57:45 92 00:01:49 82 00:26:02 58 01:25:35
88 344 Udo Vloedgraven LUTTENBERG M 00:13:41 97 00:02:59 93 00:39:43 78 00:56:22 87 00:02:54 99 00:26:37 64 01:25:52
89 298 Walter Masman SCHALKHAAR M 00:11:42 80 00:03:05 96 00:42:43 91 00:57:29 91 00:02:20 96 00:27:00 71 01:26:47
90 216 Maikel Mulder RAALTE M 00:12:47 89 00:03:43 98 00:42:53 93 00:59:22 96 00:00:59 17 00:27:09 74 01:27:29
91 349 Remon Vloedgraven LUTTENBERG M 00:13:29 96 00:02:19 80 00:43:12 95 00:58:59 94 00:01:49 81 00:26:48 67 01:27:34
92 334 Sebastian Van Eeden AMSTERDAM M 00:11:32 75 00:02:22 81 00:42:18 89 00:56:11 86 00:02:26 97 00:29:09 90 01:27:45
93 215 John Habers ZWOLLE M 00:13:03 92 00:02:29 85 00:43:02 94 00:58:33 93 00:01:47 80 00:27:32 76 01:27:51
94 217 August Habers LUTTENBERG M 00:14:20 ## 00:02:11 76 00:42:47 92 00:59:17 95 00:01:05 26 00:28:06 82 01:28:27
95 299 Jaap Ronner DOETINCHEM M 00:13:51 98 00:01:21 38 00:41:29 87 00:56:40 88 00:01:29 60 00:30:46 96 01:28:54
96 322 Jan Bakker ZWOLLE M 00:13:27 95 00:03:55 100 00:45:05 ## 01:02:27 100 00:02:18 95 00:24:37 41 01:29:20
97 303 Jan Stuiver ZWOLLE M 00:13:53 99 00:02:51 91 00:43:13 96 00:59:56 98 00:00:59 19 00:31:03 98 01:31:58
98 337 Paul Lugtenberg LUTTENBERG M 00:12:43 88 00:02:57 92 00:41:11 85 00:56:50 90 00:03:31 100 00:32:20 ## 01:32:41
99 262 Marco Jansink RAALTE M 00:09:45 43 00:03:00 94 00:46:57 ## 00:59:41 97 00:01:55 85 00:32:44 ## 01:34:20
100 331 Johan Bril RAALTE M 00:12:22 87 00:03:46 99 00:44:31 99 01:00:38 99 00:02:09 93 00:32:05 ## 01:34:52
101 222 Vincent Jansen WIJHE M 00:15:14 ## 00:05:08 102 00:46:01 ## 01:06:23 102 00:04:12 101 00:26:02 59 01:36:36
102 214 Joey Geertman RAALTE M 00:12:52 91 00:02:44 89 00:23:09 1 00:38:44 4 00:01:03 22 00:26:56 70 01:06:42
103 300 Fha de Roos RAALTE M 00:10:40 00:02:31 00:21:09 00:34:20
Vrouwen
Pos StNr Naam Woonplaats Cat Zwem #Z Wis1 #W1 Fiets #F NaFiets #NaF Wis2 #W2 Loop #L Totaal
1 234 Annemarie Rustenburg URK V 00:08:31 4 00:01:07 4 00:35:18 1 00:44:55 1 00:01:01 2 00:24:41 3 01:10:35
2 227 Daniëlle Spoelder ALMERE V 00:07:27 1 00:00:53 1 00:37:22 5 00:45:41 2 00:00:54 1 00:25:34 4 01:12:08
3 278 Marije de Gruijter UTRECHT V 00:09:39 6 00:00:57 3 00:36:28 2 00:47:03 3 00:01:01 3 00:24:23 2 01:12:26
4 265 Janneke Logtenberg LOCHEM V 00:10:10 12 00:01:41 17 00:36:44 3 00:48:34 4 00:01:20 11 00:23:39 1 01:13:31
5 277 Nelleke Bosch ZUTPHEN V 00:10:45 14 00:01:22 10 00:37:02 4 00:49:09 5 00:02:07 29 00:25:58 6 01:17:12
6 260 Lieke Hegeman DEVENTER V 00:10:08 9 00:01:11 5 00:40:40 14 00:51:59 10 00:01:08 7 00:25:35 5 01:18:41
7 226 Kirsten Opmeer NUNSPEET V 00:07:35 2 00:01:21 9 00:41:03 16 00:49:58 7 00:01:36 22 00:27:56 13 01:19:30
8 291 Marieke ten Tusscher AMSTERDAM V 00:11:37 18 00:01:23 12 00:39:14 6 00:52:13 12 00:01:36 21 00:26:35 9 01:20:24
9 288 Irma Nijenkamp RAALTE V 00:11:50 20 00:01:31 14 00:39:18 7 00:52:38 14 00:01:30 17 00:26:25 8 01:20:33
10 257 Susanne de Gooijer ENSCHEDE V 00:09:39 5 00:01:35 16 00:39:52 9 00:51:06 9 00:01:23 13 00:28:05 14 01:20:33
11 231 Miranda Ruitenberg LEMELERVELD V 00:08:25 3 00:01:26 13 00:40:02 12 00:49:53 6 00:01:42 25 00:29:29 17 01:21:02
12 302 Linda Smeenk LUTTENBERG V 00:11:06 16 00:01:13 6 00:39:48 8 00:52:07 11 00:01:31 18 00:28:54 16 01:22:30
13 297 Anne van der Leun AMSTERDAM V 00:10:47 15 00:02:13 25 00:41:25 19 00:54:23 18 00:01:07 5 00:27:06 10 01:22:35
14 267 Jane Peterzon ROTTERDAM V 00:09:54 8 00:01:42 19 00:40:56 15 00:52:31 13 00:01:49 27 00:28:28 15 01:22:47
15 282 Wendy Snel RIDDERKERK V 00:10:44 13 00:00:55 2 00:42:41 26 00:54:19 17 00:01:26 14 00:27:07 11 01:22:50
16 347 Bernadet Heuven LUTTENBERG V 00:12:48 27 00:01:42 18 00:40:37 13 00:55:06 20 00:01:47 26 00:26:22 7 01:23:14
17 301 Jolanda Runhaar HARDENBERG V 00:09:42 7 00:01:14 7 00:40:02 11 00:50:57 8 00:02:19 30 00:31:21 24 01:24:36
18 284 Iris Bijlsma HARDENBERG V 00:10:09 11 00:01:56 22 00:41:09 17 00:53:13 15 00:01:01 4 00:31:49 27 01:26:01
19 287 Laura Kieftenbeld UTRECHT V 00:11:56 22 00:01:20 8 00:41:17 18 00:54:32 19 00:01:29 15 00:30:05 19 01:26:04
20 335 Sui Tsang MAASSLUIS V 00:13:00 29 00:02:00 23 00:42:38 25 00:57:38 25 00:01:08 6 00:27:31 12 01:26:16
21 340 Jeanine Kappert LUTTENBERG V 00:12:08 24 00:01:32 15 00:41:27 20 00:55:07 21 00:01:09 8 00:30:02 18 01:26:16
22 266 Laris Noordegraaf LUTTENBERG V 00:11:56 23 00:01:22 11 00:40:01 10 00:53:19 16 00:01:36 20 00:31:46 26 01:26:40
23 308 Ellis Fleer LUTTENBERG V 00:11:35 17 00:01:53 21 00:41:54 22 00:55:22 23 00:01:39 23 00:31:06 23 01:28:05
24 246 Kirsten Aalders HELLENDOORN V 00:10:09 10 00:03:36 30 00:42:15 23 00:55:58 24 00:02:20 31 00:30:14 22 01:28:31
25 313 Judith Oltmans HEESCH V 00:11:48 19 00:01:43 20 00:41:40 21 00:55:10 22 00:01:30 16 00:32:35 28 01:29:15
26 321 Mirjam Visscher AMERSFOORT V 00:13:28 31 00:02:20 26 00:42:24 24 00:58:11 26 00:01:23 12 00:30:07 20 01:29:41
27 348 Cilia Vloedgraven LUTTENBERG V 00:12:31 25 00:02:40 28 00:44:01 28 00:59:11 27 00:01:13 10 00:30:08 21 01:30:32
28 316 Ellen Wichers Schreur LUTTENBERG V 00:13:23 30 00:02:03 24 00:44:53 29 01:00:17 30 00:01:59 28 00:31:23 25 01:33:38
29 346 Francis Tibben LUTTENBERG V 00:12:53 28 00:02:40 29 00:43:44 27 00:59:17 28 00:01:10 9 00:33:31 29 01:33:56
30 320 Marjo Zwakenberg LUTTENBERG M 00:16:42 ## 00:02:37 86 00:43:31 97 01:02:49 101 00:01:42 77 00:30:49 97 01:35:20
31 338 Marjo Boksebeld LUTTENBERG V 00:12:33 26 00:02:29 27 00:45:08 30 01:00:09 29 00:01:35 19 00:34:31 31 01:36:15
32 283 Maria Bosman NIJMEGEN V 00:11:50 21 00:04:31 31 00:49:12 31 01:05:32 31 00:01:39 24 00:34:05 30 01:41:16
MYLAPS Event Timing using MYLAPS ChampionChip (01-06-2016 11:25:05)

 

 

 


Europees Landbouwfonds
voor Plattelandsontwikkeling:
Europa investeert in zijn platteland

Inloggen